Parafia p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Widełce

Galeria fotograficzna

Nawiedziny obrazu św. Rodziny

2015-11-17

W środę – 97. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości modliliśmy za Ojczyznę. Msza św. o godz. 17.00. – połączona z przybycie do naszej parafii nawiedzinami kopi Obrazu Świętej Rodziny z Papieskiego Instytutu Studiów nad Małżeństwem i Rodziną. Stanęliśmy w obecności świętej Rodziny w wizerunku siedemnastowiecznego artysty, obrazu który został pobłogosławiony przez Papieża Franciszka.

Jesteśmy uczestnikami wydarzenia, które odbywa się we wszystkich krajach gdzie obecni są Rycerze Kolumba. Po uroczystym powitaniu obrazu Mszy św. przewodniczył i kazanie wygłosił Ks.V-ce Kanclerza naszej diecezji Ks.dr Marek Story. W uroczystości wzioł również udział Ks. Dziekan Adam Samel który przybył na naszą uroczystość wraz swoimi Rycerzami Kolumba którzy obrazem się opiekowali.

Po uroczystej Mszy nawiedziny trwały do godziny 21.00 zakończone Apelem. W tym czasie nawiedzały obraz rodziny które w czwartek pracują i nie mogły uczestniczyć w modlitwie ze swoimi rodzinami. W tym czasie przewodniczyły modlitwom Caritas Parafialne i Akcja Katolicka natomiast ostatnie dwie godziny z młodzieżą naszej parafii przewodniczyła Młodzież KSM-u.

Natomiast w czwartek Spotkanie ze św.Rodziną rozpoczęliśmy Mszą świętą o godzinie 9.00 a potem możliwość prywatnej adoracji według numerów domu pod przewodnictwem róż różańcowych do godziny 15.00 gdzie na Mszy św. pożegnaliśmy obraz który udał się w dalsze pielgrzymowanie po naszej Ojczyźnie.


NawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedzinyNawiedziny

/fot. Ks. Jan/

Kancelaria
Kancelaria Parafialna czynna jest codziennie po Mszy Św. za wyjątkiem, niedziel, świąt i Pierwszych Piątków miesiąca.
W sprawach małżeńskich proszę zgłaszać się w środy.  
 
 
Wezwanie do chorego
oraz sprawy pogrzebu
o każdej porze.

 

 

 

 

www.parafia.widelka.pl